Pensjonat Anna - Grywałd [Pensjonaty]

Informacje

Dane kontaktowe (pobierz w formacie vCard)

Pensjonat Anna

adres: Pensjonat Anna
Łąkowa 27
34-450 Grywałd

telefon: 509 455 157

Informacje

Pensjonat posiada aktualną opinie PSP i sanepidu. Zapraszamy na wypoczynek kolonie, wycieczki szkolne, zielone i białe szkoły, grupy integracyjne oraz gości indywidualnych. 

Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługą, obiekt zlokalizowany jest w samym sercu Pienin, w gminie Krościenku n/D, w górskiej miejscowości Grywałd, której zaletą jest cisza, spokój i  czyste powietrze.

Atutem obiektu jest jego doskonała lokalizacja pośród wszystkich atrakcji naszego regionu tj. Trzy Korony, Sokolica, Park Pieniński, Góra Lubań, Zapora Czorsztyn, Wąwóz Homole, Zamek w Czorsztynie, Rezerwat Biała Woda, Zamek w Niedzicy, Czerwony Klasztor.. Dla wielbicieli aktywnego wypoczynku znajdują się trasy rowerowe, stoki narciarskie, parki linowe i wodne.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości jest kuchnia z pełnym wyposażeniem

Posiadamy 22 pokoje, 2-3-4- osobowe mogące przyjąć 68 osób, z pełnym węzłem sanitarnym, dostępem do Wi-Fi i balkonami, z których rozpościera się widok na najpiękniejsze pienińskie szczyty.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy przestronną salę wizualno-konferencyjną, wyposażoną w TV, sprzęt audiowizualny, projektor i tablice oraz dużą jadalnie, które mogą służyć jako miejsce wykładów szkoleniowych, imprez integracyjnych, tanecznych i biesiadnych. Dodatkowo można korzystać z sal rekreacyjnych wyposażonych w bilard, tenis stołowy, stół piłkarzyki i mini siłownię. 

Teren wokół obiektu jest przestronny, posiada miejsca parkingowe dla samochodów osobowych i autokaru, boisko do gry w piłkę nożną i siatkówkę.

Przygotowujemy ogniska z pieczeniem kiełbasek, barana przy akompaniamencie kapeli góralskiej. Mamy możliwość zorganizowania raftingu na Dunajcu, kuligu, licencjonowanego przewodnika, środka transportu itp.

Mapa

49.443014,20.367355